קורסים זמינים

עבוד אותות לדיאגנוסטיקה ותנודות - חורף - 00035039

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מירי בנימיני
  • מורה: איגור דמצ'נקו

תורת הזרימה 2 - חורף - 00035035

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דוד גרינבלט

כשל חמרים - חורף - 00035034

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דניאל ריטל

מבוא יצירתי להנדסת מכונות - חורף - 00035026

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דוד אילתה
  • מורה: אלון ספינר
  • מורה: דוד רוזנשטוק

טריבולוגיה שימושית - חורף - 00035024

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דוד בדלר

קרור ונהול תרמי של רכיבים אלקטרו. - חורף - 00035023

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מוטי רייזנר

שיטות מספריות בהנדסת מכונות 1 - חורף - 00035013

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: ערן ארד
  • מורה: דניאל וידקר

קינמטיקה של מכניזמים - חורף - 00035010

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: יזהר אור
  • מורה: דורין רואינסקי

אוטומציה תעשייתית - חורף - 00035008

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דן קנושר

מבוא לרובוטיקה - חורף - 00035001

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: אילון רימון

מעבדה לתכן וייצור - חורף - 00034413

קטגוריה: הנדסת מכונות

מעבדה מתקדמת לבקרה ואוטומציה - חורף - 00034406

קטגוריה: הנדסת מכונות

מעבדה מתקדמת בתיב"ם - חורף - 00034404

קטגוריה: הנדסת מכונות

מעבדה מתקדמת לרובוטים - חורף - 00034401

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מרים זקסנהויז
  • מורה: כפיר כהן
  • מורה: אלעד ניומן
  • מורה: מעלון שומן
  • מורה: רחמטולה שמסוטדינוב

פרויקט הנדסי 1 - חורף - 00034379

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: רונית שניאור

פרויקט תכן לייצור - חורף - 00034371

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: אריאל בונן
  • מורה: עמי טננבאום

פרויקט תכן מוצר חדש 1 - חורף - 00034353

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: רותם בן-אליעזר
  • מורה: אלון בן-משה

מבוא לחישוב מדעי והנדסי - חורף - 00034056

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: בן-בנימין בן-דוד-הולצר
  • מורה: מארק ברנמן
  • מורה: דניאל הקסנר
  • מורה: יגאל כהן

תורת הזרימה 1מ' - חורף - 00034055

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: אמיר גת
  • מורה: סופיה קופרמן

מכניקת מוצקים 2מ - חורף - 00034053

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: אמיל ברונשטיין
  • מורה: ישראל גבאי
  • מורה: יוסף גבלי
  • מורה: מגדי גזאל
  • מורה: דן מרדכי
  • מורה: עידו ניצן
  • מורה: מאור שומינוב