דילוג לתוכן הראשי
חלון סקירה צדדי
Moodle תשפ"ג
קורסים
שנים אחרות
קורסי תשפ"ב
קורסי תשפ"ד
למרצים ומתרגלים
פורום תמיכה לצוותי הוראה
אתר הדרכה למרצים ומתרגלים
זכויות יוצרים ושימוש הוגן
לוח שנה אקדמית
לוח חגים ומועדים
לסטודנטים
החלפת סיסמה משתמש טכניוני
איפוס סיסמה משתמש טכניוני
איפוס סיסמה משתמש חיצוני
רישום לאתרי קורסים דרך רשימת תפוצה
לוח שנה אקדמית
לוח חגים ומועדים
אתר הקורסים המצולמים
יצירת קשר
עברית (he)
עברית (he)
English (en)
התחברו למערכת (
התחברות
)
רפואה
ראשי
קורסים
רפואה
קטגוריות קורסים:
שונות
ארכיטקטורה ובינוי ערים
ביולוגיה
הנדסה אזרחית וסביבתית
הנדסה אזרחית וסביבתית / חומרי בנייה תפקוד וטכנולוגיה
הנדסה ביו-רפואית
הנדסה כימית
הנדסת אוירונאוטיקה וחלל
הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון
הנדסת חשמל ומחשבים
הנדסת מכונות
מדעי הנתונים וההחלטות
חינוך למדע וטכנולוגיה
חינוך למדע וטכנולוגיה / השתלמויות
כימיה
לימודים הומניסטיים
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב / אביב
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב / חורף
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א / חורף
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א / אביב
לימודים הומניסטיים / כתיבה אקדמית באנגלית
לימודים הומניסטיים / אנגלית-קיץ
מדע והנדסה של חומרים
מדעי המחשב
מתמטיקה
מתמטיקה שימושית
ננו מדעים וננו טכנולוגיה
פיסיקה
פיסיקה / מעבדות פיסיקה
רפואה
אחר
מנהלה
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MBA במנהל עסקים
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסה אזרחית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסה ביו רפואית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסת מערכות
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MRE בלימודי מקרקעין
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MUE הנדסה עירונית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / גיאו-אינפורמציה
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לימודי תעודה
תוכניות אקדמיות
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / אנגלית מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / מתמטיקה מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / כתיבה מדעית מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / פיזיקה מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / אנגלית מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / מתמטיקה מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / כתיבה מדעית מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / פיזיקה מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / אנגלית קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / מתמטיקה קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / כתיבה מדעית קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / פיזיקה קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / International school
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קורסי קיץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם חרדים
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה סמסטריאלית
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / נוער שוחר מדע
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / נוער שוחר מדע / אלפא
רפואת משפחה
חיפוש קורסים
חיפוש קורסים
1
עמוד 1
2
עמוד 2
3
עמוד 3
4
עמוד 4
5
עמוד 5
6
עמוד 6
7
עמוד 7
»
עמוד הבא
קורסים זמינים
278471 - עקרונות ויישומים של מיון תאים על בסיס צבע פלורוסנ…
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: ג'ידא בשארה
מורה: אמיר גראו
מורה: יובל שקד
עברית לרפואה 4 - חורף תשפ"ד - 00324064
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: רות עמית
מבוא לרפואה פליאטיבית
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: שרה זליג
Family Medicine Spring - 00274538
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: שלי רוטשילד-מאיר
אימונולוגיה בסיסית - אביב - 00274174
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: זהבה ודס
מורה: ספא כנאנה
מורה: מיכל רהט
Clinic, Career and Communication - Spring - 00274146
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: אוולין קמפ
פרמקולוגיה מולקולרית - אביב - 00278418
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: משה גביש
מורה: כוכבה ויגודזקי
מנגנוני קרישת דם - אביב - 00278472
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: יונה נדיר
רפואה לשיכוך כאב - אביב - 00275522
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: אדוה בן-נתן-הרטמן
274303 - GENERAL AND CLINIC.BIOCHEMISTRY 2 (TEAMS)
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: מורן בנהר
מורה: הרמן וולוסקר
מורה: ספא כנאנה
מורה: קרינה לוין
מורה: נסיב סעידה
מורה: רעות שלגי
תורשת האדם ת"א - אביב - 00274300
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: תמר בן-יוסף
מורה: טובה הרשקוביץ
מורה: שרה זליג
מורה: ספא כנאנה
אנדוקרינולוגיה ת"א - אביב - 00274229
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: זאב בלומנפלד
מורה: עירית הוכברג
מורה: רנא הלון
מורה: מיכל כהן
מורה: ספא כנאנה
מורה: מאי עסלייה
פיסיולוגיה של מע' שתן ועיכול ת"א - אביב - 00274228
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: דלית גלעדי
מורה: יעקב-(קובי) דיקשטיין
מורה: אורן כספי
מורה: גיא מילוא
מורה: זייד עבאסי
מורה: איילת עבו-פרטוש
מורה: יצחק קהת
מורה: דין קרן
מורה: אדי שטרמר
מורה: ראמי שנאוי
פיס.של מע' נשימה,לב,ומחזור דם ת"א - אביב - 00274214
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: עופר בינה
מורה: דלית גלעדי
מורה: ליאור גפשטיין
מורה: מירא זהר
מורה: ספא כנאנה
מורה: אורן כספי
מורה: אביה לנסקי-איתן
מורה: מיסאן עבוד
מורה: באסל עוביד
מורה: אחמד פוקרא
מורה: יצחק קהת
מורה: אמאנדא קרואני
מורה: פהים שחאדה
אנטומיה ואמבריולוגיה 2 ת"א - אביב - 00274172
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: טל בן-קיקי
מורה: עידן-רפאל חיים
מורה: ספא כנאנה
מורה: אסף מרום
מורה: ירון סאיט
מורה: תומס שולטהייס
מורה: דקל שילה
נוירואנטומיה פונקציונאלית - אביב - 00277300
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: מנחם בניפלא
יזמות ופיתוח טכנולוגיות רפואיות - אביב - 00276004
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: גיא דורי
מורה: דן וייסמן
אודיולוגיה 1 - אביב - 00275310
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: וסים ותד
מורה: ריאד חניפס
מורה: תאמר מנסור
טלמדיסין-רפואה בעידן הדיגיטלי - אביב - 00275304
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: מוטי חיימי
חוג הסרטן - מגנום לתרופה - אביב - 00275213
קטגוריה:
רפואה
כניסה
מורה: עפרת ביאר-כץ
מורה: אירית בן-אהרון
מורה: נתנאל הורוביץ
מורה: איתי ולדהורן
מורה: אלונה זר-קוך
מורה: אברהם פריש
מורה: רות פרץ
מורה: צילה צוקרמן
מורה: שמרית רינגלשטיין-הרלב
מורה: איילת שי
1
עמוד 1
2
עמוד 2
3
עמוד 3
4
עמוד 4
5
עמוד 5
6
עמוד 6
7
עמוד 7
»
עמוד הבא
ראשי