דילוג לתוכן הראשי
חלון סקירה צדדי
Moodle תשפ"ג
קורסים
שנים אחרות
קורסי תשפ"ב
קורסי תשפ"ד
למרצים ומתרגלים
פורום תמיכה לצוותי הוראה
אתר הדרכה למרצים ומתרגלים
זכויות יוצרים ושימוש הוגן
לוח שנה אקדמית
לוח חגים ומועדים
לסטודנטים
החלפת סיסמה משתמש טכניוני
איפוס סיסמה משתמש טכניוני
איפוס סיסמה משתמש חיצוני
רישום לאתרי קורסים דרך רשימת תפוצה
לוח שנה אקדמית
לוח חגים ומועדים
אתר הקורסים המצולמים
יצירת קשר
עברית (he)
עברית (he)
English (en)
התחברו למערכת (
התחברות
)
השתלמויות
ראשי
קורסים
חינוך למדע וטכנולוגיה
השתלמויות
קטגוריות קורסים:
שונות
ארכיטקטורה ובינוי ערים
ביולוגיה
הנדסה אזרחית וסביבתית
הנדסה אזרחית וסביבתית / חומרי בנייה תפקוד וטכנולוגיה
הנדסה ביו-רפואית
הנדסה כימית
הנדסת אוירונאוטיקה וחלל
הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון
הנדסת חשמל ומחשבים
הנדסת מכונות
מדעי הנתונים וההחלטות
חינוך למדע וטכנולוגיה
חינוך למדע וטכנולוגיה / השתלמויות
כימיה
לימודים הומניסטיים
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב / אביב
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב / חורף
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א / חורף
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א / אביב
לימודים הומניסטיים / כתיבה אקדמית באנגלית
לימודים הומניסטיים / אנגלית-קיץ
מדע והנדסה של חומרים
מדעי המחשב
מתמטיקה
מתמטיקה שימושית
ננו מדעים וננו טכנולוגיה
פיסיקה
פיסיקה / מעבדות פיסיקה
רפואה
אחר
מנהלה
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MBA במנהל עסקים
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסה אזרחית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסה ביו רפואית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסת מערכות
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MRE בלימודי מקרקעין
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MUE הנדסה עירונית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / גיאו-אינפורמציה
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לימודי תעודה
תוכניות אקדמיות
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / אנגלית מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / מתמטיקה מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / כתיבה מדעית מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / פיזיקה מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / אנגלית מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / מתמטיקה מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / כתיבה מדעית מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / פיזיקה מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / אנגלית קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / מתמטיקה קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / כתיבה מדעית קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / פיזיקה קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / International school
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קורסי קיץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם חרדים
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה סמסטריאלית
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / נוער שוחר מדע
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / נוער שוחר מדע / אלפא
רפואת משפחה
חיפוש קורסים
חיפוש קורסים
קורסים זמינים
השתלמות חדר בריחה 'פיזי' ככלי פדגוגי להערכה קיץ תשפ"ג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: שירלי אברג'יל
מורה: נועה אמיר
מורה: גבריאלה הוטנר-שוורץ
מורה: יורם זמל
מורה: חגי זעירא
מורה: עביר סאלח
תכנית הרחבת הסמכה ל-5 יח"ל מתמטיקה מחזור ו'
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: נדיה בורדו
מורה: זהבית כהן
מורה: אולג קליס
מורה: נלי קלר
הפיזיקה של התנועה תשפ"ג - עפולה
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: ענבל סטון
מורה: גילית פורת
מורה: שולמית קפון
מורה: ליהי תלם מרגלית
קהילת מורי כימיה - מאגר תשפג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: אורית הרשקוביץ
מורה: עבדאללה ח'לאילה
מורה: רשא שואהדה
קהילת מורי כימיה - כרמיאל תשפג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: דויד אלטשולין
מורה: אורית הרשקוביץ
מורה: נורית רשלבך
קהילת מורי כימיה – חיפה תשפג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: אורית הרשקוביץ
מורה: שולמית עציוני
מורה: ענת שאולי
מורה: שי שחר
מורי כימיה מובילים תשפג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: לבנת ארז-קריספל
מורה: בעז הדס
מורה: אורית הרשקוביץ
מורה: חגי זעירא
מורה: ענת שאולי
הפיזיקה של התנועה - נתניה
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: חוסיין מדחת
מורה: ענבל סטון
מורה: גילית פורת
מורה: שולמית קפון
מורה: ליהי תלם מרגלית
הפיזיקה של התנועה - מע'אר
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: חוסיין מדחת
מורה: ענבל סטון
מורה: גילית פורת
מורה: שולמית קפון
מורה: ליהי תלם מרגלית
השתלמות של מורים ממשיכים (שנה א)
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: איריס זודיק-תנחום
מורה: אברהם נתן
הפיזיקה של התנועה - תשפ"ג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: חוסיין מדחת
מורה: ענבל סטון
מורה: גילית פורת
מורה: שולמית קפון
מורה: ליהי תלם מרגלית
התמחות תשפ"ג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: לילך אילי
מורה: איריס זודיק-תנחום
תכנית הרחבת הסמכה ל-5 יח"ל מתמטיקה מחזור ז' תשפ"ג
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: אפרת אבירם
מורה: מרים ולך
מורה: זהבית כהן
מורה: עליזה מלק
מורה: אולג קליס
מורה: נלי קלר
מורה: דני שמש
יזמות ומחקר בהוראת מדעי המחשב
קטגוריה:
השתלמויות
כניסה
מורה: אורית חזן
ראשי