דילוג לתוכן הראשי
חלון סקירה צדדי
Moodle תשפ"ג
קורסים
שנים אחרות
קורסי תשפ"ב
קורסי תשפ"ד
למרצים ומתרגלים
פורום תמיכה לצוותי הוראה
אתר הדרכה למרצים ומתרגלים
זכויות יוצרים ושימוש הוגן
לוח שנה אקדמית
לוח חגים ומועדים
לסטודנטים
החלפת סיסמה משתמש טכניוני
איפוס סיסמה משתמש טכניוני
איפוס סיסמה משתמש חיצוני
רישום לאתרי קורסים דרך רשימת תפוצה
לוח שנה אקדמית
לוח חגים ומועדים
אתר הקורסים המצולמים
יצירת קשר
עברית (he)
עברית (he)
English (en)
התחברו למערכת (
התחברות
)
הנדסת חשמל ומחשבים
ראשי
קורסים
הנדסת חשמל ומחשבים
קטגוריות קורסים:
שונות
ארכיטקטורה ובינוי ערים
ביולוגיה
הנדסה אזרחית וסביבתית
הנדסה אזרחית וסביבתית / חומרי בנייה תפקוד וטכנולוגיה
הנדסה ביו-רפואית
הנדסה כימית
הנדסת אוירונאוטיקה וחלל
הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון
הנדסת חשמל ומחשבים
הנדסת מכונות
מדעי הנתונים וההחלטות
חינוך למדע וטכנולוגיה
חינוך למדע וטכנולוגיה / השתלמויות
כימיה
לימודים הומניסטיים
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב / אביב
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים ב / חורף
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א / חורף
לימודים הומניסטיים / אנגלית מתקדמים א / אביב
לימודים הומניסטיים / כתיבה אקדמית באנגלית
לימודים הומניסטיים / אנגלית-קיץ
מדע והנדסה של חומרים
מדעי המחשב
מתמטיקה
מתמטיקה שימושית
ננו מדעים וננו טכנולוגיה
פיסיקה
פיסיקה / מעבדות פיסיקה
רפואה
אחר
מנהלה
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MBA במנהל עסקים
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסה אזרחית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסה ביו רפואית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / ME בהנדסת מערכות
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MRE בלימודי מקרקעין
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / MUE הנדסה עירונית
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לקראת תואר שני / גיאו-אינפורמציה
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ / לימודי תעודה
תוכניות אקדמיות
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / אנגלית מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / מתמטיקה מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / כתיבה מדעית מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה אוקטובר / פיזיקה מכינת אוקטובר
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / אנגלית מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / מתמטיקה מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / כתיבה מדעית מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה מרץ / פיזיקה מכינת מרץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / אנגלית קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / מתמטיקה קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / כתיבה מדעית קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם מכינה / פיזיקה קדם מכינה
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / International school
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קורסי קיץ
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / קדם חרדים
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / מכינה / מכינה סמסטריאלית
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / נוער שוחר מדע
תוכניות אקדמיות / המרכז לחינוך קדם-אקדמי / נוער שוחר מדע / אלפא
רפואת משפחה
חיפוש קורסים
חיפוש קורסים
«
העמוד הקודם
1
2
3
4
5
6
7
8
(נוכחי)
9
»
עמוד הבא
קורסים זמינים
מעבדה במערכות הפעלה - חורף - 00046210
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מבנה מערכות הפעלה - חורף - 00046209
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: נמרוד אדמוני
מורה: שי ברגמן
מורה: זוהיר גהשאן
מורה: ליאור זנו
מורה: פבל ליפשיץ
מבוא לתקשורת ספרתית - חורף - 00046206
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: יוסף שטינברג
תקשורת אנלוגית - חורף - 00046204
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: עדו טל
עיבוד וניתוח מידע - חורף - 00046202
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: ניר וינברגר
מורה: רון מאיר
עיבוד אותות אקראיים - חורף - 00046201
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: רותם אביב
מורה: אור אלעזרא
מורה: נרי מרחב
מערכות לומדות - חורף - 046195
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: רועי בניטה
מורה: רון דורפמן
מורה: באסל חמוד
מורה: יהודה לוי
מורה: ליאור פרידמן
מורה: יניב רומנו
מערכות בקרה 2 - חורף - 00046192
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: אנדריאס-אריה פויאר
תכן מעגלים אנלוגיים - חורף - 046187
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: רוני אל-בחר
מבוא למערכות הספק ורשת חכמה - חורף - 00046042
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: יואש לברון
נושאים מתקדמים 3 - חורף - 00046006
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: עמנואל כהן
רשתות מחשבים ואינטרנט 2 - חורף - 00046005
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: יובל קסוטו
נושאים מתקדמים 1 - חורף - 00046003
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: אפרת אורדן
מורה: איתן שאולי
תכן וניתוח אלגוריתמים - חורף - 00046002
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: דנה דרקסלר-כהן
מורה: שרי שינולד
מבט-על להנדסת חשמל ומחשבים - חורף - 00045002
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: עדי וייניגר
מורה: יאיר משה
מורה: אבינועם קולודני
יזמות בהנ.אלקטרונ.,מחשבים ותקשורת - חורף - 00045000
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: דניאל לנגה
פוטוניקה ולייזרים - חורף - 00044339
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: משה הורוביץ
רשתות מחשבים ואינטרנט 1 - חורף - 00044334
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: יצחק קסלסי
מבוא למבני נתונים ואלגוריתמים - חורף - 00044268
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: אורי גדות
מורה: עדו טל
מורה: חגי מיכאלי
מורה: אורי רוטנשטרייך
מערכות ספרתיות ומבנה המחשב - חורף - 00044252
קטגוריה:
הנדסת חשמל ומחשבים
כניסה
מורה: רוסטיסלב דובקין
מורה: ניר קציר
«
העמוד הקודם
1
2
3
4
5
6
7
8
(נוכחי)
9
»
עמוד הבא
ראשי