אשף פעולות מהיר

"אשף פעולות מהיר" הוא תוסף אשר פותח במיוחד לטובת צוותי ההוראה בטכניון ומטרתו לרכז מספר פעולות בסיסיות בצורה נוחה.

ניתן למצוא את האשף בתוך כל אחד מאתרי הקורסים בצד שמאל למעלה (בעלי מסך קטן - יש לגלול את העמוד מטה, תחת יחידת הוראה 13).

1. הצגת קורס: צוות הקורס יכול להסתיר או להציג את האתר לסטודנטים ושומעים חופשיים (למשל על מנת להכין את האתר). הנחיות להסתרה/הצגה של האתר כאן.

2. העתקת תכנים: מאפשר העתקה של כל או חלק מהתכנים של אתר אחר בקלות - הנחיות כאן. שימו לב - מדובר בפעולה כבדה ויש להיעזר בסבלנות במהלך הביצוע. ניתן להשאיר את התהליך לפעול ולעבור בינתיים לדפדפן/חוצץ/פעילות אחרת כלשהי, התהליך ירוץ ברקע. במידה והתהליך מודיע על שגיאה - אנא ראו הסברים אפשריים כאן.

3. ניקוי תכנים: במידה והאתר כבר מכיל תכנים (לאחר העתקה או העלאה) וברצונכם למחוק את כלל התכנים בפעולה אחת - ניתן לעשות זאת באמצעות הקישור הזה. כל הקבצים, פעילויות וכו' יימחקו לחלוטין. התהליך לא מוחק כותרות ותיאורים של יחידות לימוד. שימו לב - ככל שיש כמות גדולה יותר של תכנים, כך התהליך יכול לקחת זמן רב יותר. ניתן לעבור לפעילות אחרת בחוצץ/דפדפן/תוכנה אחרת ולהשאיר את התהליך להתקדם ברקע.

4. חסימת עדכוני צוות הוראה: המערכת מסונכרת עם מערכות המחשוב המרכזיות ומעדכנת באופן שוטף את צוות ההוראה בהתאם לשיבוץ לפי מספר מקצוע. במידה ומסיבה כזו או אחרת אתם מעוניינים להפסיק את העדכון - יש ללחוץ על הקישור. לאחר מכן, תוכלו למחוק את אנשי הצוות שאינם מעוניינים להיות באתר והם לא יוחזרו לאתר באופן אוטומטי.

5. חסימת שומעים חופשיים: אתרי המודל של הטכניון מאפשרים לכל מי ששייך לבית הטכניון (בעל מייל טכניוני פעיל) להצטרף לכל אתר בתור שומעים חופשיים באופן עצמאי. במידה ואינכם מעוניינים באפשרות זו - ניתן ללחוץ על קישור זה והמערכת תמנע ממשתתפים להירשם כשומעים חופשיים עצמאית. במצב זה, תוכלו לצרף את מי שתבחרו כשומעים חופשיים ידנית באופן המתואר כאן.

שינוי אחרון: שלישי, 28 פברואר 2023, 1:28 PM